Regióny Košice Trebišov Top

Záhadné VIDEO desivej čelnej zrážky: O život prišiel 57-ročný Tibor! Zo slov známych mrazí

Pri tragickej nehode zahynul lekárnik Tibor.
Pri tragickej nehode zahynul Tibor. ZDROJ: FB/Polícia SR - Košický kraj

TREBIŠOV – Len ťažko sa dá slovami opísať brutálna čelná zrážka, ktorú sa podarilo nasnímať protiidúcemu kamionistovi. Tomu z ničoho nič vošiel do cesty vodič osobného auta. Kamionista nemal šancu si auto včas všimnúť a došlo k tragickej čelnej zrážke. Prečo sa však Tibor rozhodol predbiehať na neprehľadnom úseku, je otázne. 

 

K desivej dopravnej nehode došlo v piatok 13. na ceste od Trebišova na obec Veľaty. Vodič kamióna, ktorému sa podarilo haváriu zdokumentovať, ani len netušil, akej tragédie bude účastný. Muž totiž išiel po hlavnej ceste a oproti nemu vo vedľajšom pruhu prechádzali autá. O pár metrov však prišiel obrovský šok.

Na zázname, ktoré vodič zverejnil je vidieť, ako sa v jeho jazdnom pruhu zrazu objavilo oprotiidúce auto. Vodič auta vpálil do kamióna v obrovskej rýchlosti. Následkom brutálnej zrážky sa osobné auto odrazilo a skončilo úplne zdemolované. Zo záberov skutočne mrazí.

Podľa polície prišiel pri nehode vodič osobného automobilu o život. “Došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej 57-ročný vodič na motorovom vozidle zn. Audi plynule prešiel do protismernej časti vozovky, kde sa čelne zrazil s kamiónovou súpravou. Žiaľ, vodič osobného motorového vozidla zraneniam na mieste dopravnej nehody podľahol. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal v súvislosti s uvedenou dopravnou nehodou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,” poznamenala policajná hovorkyňa.

Podľa našich informácií tragédiu neprežil 57-ročný lekárnik Tibor. Zo slov jeho blízkych mrazí.