Regióny Košice Top

OBROVSKÝ ŠKANDÁL Poslanec prišiel na zasadnutie OPITÝ na mol! Zaspal na stole a CHRÁPAL, skončil na podlahe: Toto je jeho REAKCIA

Zdroj: djordjevic.sk

KOŠICE – Na stredajšie zasadnutie Finančnej komisie v Košiciach sa dostavil jeden z miestnych poslancov značne pod vplyvom alkoholu. Došlo k tomu v mestskej časti Staré mesto.

Podľa TV JOJ poslanec Michal Djordjevič dokonca zaspal na stole a zasadnutie rušil svojim silným chrápaním. Zobudiť sa ho nepodarilo. V závere zasadnutia ho vyniesli za ruky a za nohy von z miestnosti a nechali ho spať vo vestibule na podlahe pri vrátnici, pretože jeho príbuzní prisľúbili odvoz. Dokazujú to video zábery.

Poslanec v reakcii na incident pre televíziu priznal svoj problém s alkoholom. Prisľúbil, že vyhľadá odbornú pomoc a zároveň sa vzdá svojej pozície vo finančnej komisii. Ale odmieta sa vzdať svojho poslaneckého postu v mestskej časti Staré mesto, ako aj v samotnom mestskom zastupiteľstve. Obhajuje to tým, že iní verejní činitelia mali omnoho horšie prešľapy a neodstúpili.

Poslanec Djordjevič svojím správaním zaujal aj minulý týždeň, keď uňho doma zasahovala polícia:


PREHOVORIL mestský poslanec, ktorý mal opitý OHROZOVAŤ svoju 5-ročnú DCÉRKU! Policajti ma vytiahli len v GATIACH, všetko bolo inak


Michal Djordjevič. Zdroj: djordjevic.sk