Regióny Košice Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA mladého chlapca! PATRIK mal skočiť pod VLAK: Čo sa v OSUDNÝ deň stalo?

Patrik ukončil svoj život na koľajisku. Zdroj: FB/ZSSK (ilustračné), Facebook

SMIŽANY – Tragická správa zasiahla rodinu a priateľov, keď sa dozvedeli, že Patrik ukončil svoj život na koľajisku. Jeho známi a priatelia sa na sociálnych sieťach vyrovnávajú s jeho nečakaným odchodom. Lamentujú aj nad tým, čo ho k tomu viedlo.

Obrovská tragédia sa odohrala na koľajisku na východe Slovenska vo štvrtok 7. septembra. Vlak tam mal zraziť osobu, ktorá sa neoprávnene pohybovala po koľajisku medzi obcou Vydrník a mestom Spišská Nová Ves. Cestujúci tak museli počítať s meškaním. “Vlak Os 7819 má predpokladané meškanie zo stanice Smižany 120 min,” uviedla ZSSK.

Mladý muž, ktorý sa rozhodol podľa všetkého ukončiť svoj život, bol Patrik z obce Smižany. Jeho odchod bol nečakaný a prekvapil aj jeho bývalých spolužiakov. “Môj spolužiak. Stále neverím,” napísala prekvapene Michaela.

Nad Patrikovým tragickým odchodom a jeho príčinami si lámal hlavu aj Tomáš. “Viem si predstaviť ťažké chvíle, ale to znamená, že tí, čo sú najviac ticho, tí chcú povedať všetko. To, o čom je život,” premýšľa a analyzuje, čo ho k takémuto činu viedlo.