Krimi Regióny Košice Top

HRÔZA Muž sexuálne ZNEUŽIL v aute dve 11-ročné DIEVČATÁ! Ešte sa im aj VYHRÁŽÁL, zachránila ich obrovská náhoda

Ilustračné foto. ZDROJ: MV SR

KOŠICE – Polícia pristihla 35-ročného muža priamo pri čine. Hliadka úplnou náhodou išla okolo a keď si všimla zaparkované auto, chcela ho skontrolovať. Všimli si, že muž ešte obnažený preskočil na sedadlo vodiča a snažil sa z miesta ujsť.

Informoval o tom portál Korzár Košice. Celá situácia sa mala stať v noci z piatka na sobotu (22.3-23.3.). Polícia náhodne prichytila muža pri tom, ako zneužíval dve 11-ročné dievčatá v aute. Podľa denníka im mal sľúbiť odvoz do Košíc na Jarmočnú ulicu z okolitej obce. Obe teda nastúpili do auta značky Hyundai, no nečakali, že muž po prejazde Sečovskou cestou odbočí na Zdobu, kde auto odstaví na okraji cesty.

Tam sa podľa denníka presunul na zadné sedadlo a vyzliekol sa. Od dievčat mal žiadať orálny sex a uspokojenie rukou. Vyhrážal sa, že ak by to neurobili, nechal by ich vonku v tme. Keďže mali strach, žiadosť mu splnili.

Mužovi hrozí väzenie až desať rokov

Policajti ho napokon chytili a skončil v policajnej cele, kde sa k svojmu konaniu priznal. “Zatiaľ bol prepustený na slobodu, po skončení predbežného vyšetrovania bude zo spomínaného zločinu obvinený. Prípadom sa zaoberá vyšetrovateľ okresného riaditeľstva policajného zboru. V prípade uznania viny môže ísť muž do väzenia na tri až desať rokov,” píše portál.