Regióny Košice

HOROR z Michaloviec má dohru: Polícia zadržala údajného VRAHA dobodanej Eriky! Vraj ide o MIESTNEHO mladíka

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

KOŠICE – Na Nový rok sa v Michalovciach stala brutálna vražda. Žena si bola vybrať peniaze z bankomatu, pričom ju sprevádzal neznámy muž. Nič nenasvedčovalo, že ďalší vývoj bude mať tragický koniec. Muž ženu naháňal od centra v blízkosti bytoviek a neďalekej lekárne. 46-ročnú zdravotnú sestru našla mŕtvu na chodníku okoloidúca žena, ktorá bola na ceste do práce. Zdravotná sestra Erika mala na tele viacero bodných rán.

 

Košickej polícii sa však podarilo údajného vraha zadržať.  “V súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy, ku ktorému došlo na Nový rok v Michalovciach  môžeme potvrdiť, že dnes v skorých ranných hodinách polícia zadržala osobu podozrivú z tohto skutku. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, vykonávané ďalšie potrebné procesné úkony, nateraz bližšie informácie nie je možné poskytnúť. Urobíme tak hneď, keď to procesná situácia dovolí,” píše v tlačovej správe Jana Mésarová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach.

Podľa TV Markíza ide údajne o miestneho mladíka z osady. Zadržať ho mali v utorok v ranných hodinách vo vlaku smerujúcom do Českej republiky.


NOVÉ VIDEO z brutálnej vraždy! Kamery zachytili posledné sekundy dobodanej Eriky: Vieme, prečo mala byť na ulici