Regióny Košice Trebišov Top

VIDEO len pre SILNÉ povahy! SMRTEĽNÁ havária ako z hororu: Desivá čelná zrážka s fatálnymi následkami

Desivá nehoda v Trebišove. ZDROJ: YouTube/novinator

TREBIŠOV – Z videa, ktoré sa objavilo na sociálnej sieti, doslova mrazí. Vodičovi kamiónu sa podarilo nasnímať brutálnu čelnú zrážku, ktorá sa stala na ceste od Trebišova v smere na obec Veľaty. Auto skončilo po nehode úplne zdemolované.

 

K desivej zrážke došlo dnes poobede na ceste od Trebišova v smere na obec Veľaty. Nič netušiaci šofér kamióna, ktorý mal v aute kameru, išiel po hlavnej ceste niekoľko metrov. Keď však oproti nemu išiel ďalší kamión, z ničoho nič sa pred ním objavilo osobné auto, ktoré sa zrejme pokúšalo v zníženej viditeľnosti predbiehať.

Na zázname, ktoré vodič zverejnil je vidieť, ako auto do neho vpálilo vo veľkej rýchlosti. Následkom brutálnej zrážky sa odrazilo a skončilo úplne zdemolované. Zo záberov skutočne mrazí. Príčiny havárie sa podľa polície vyšetrujú.

Podľa autora polície pri nehode prišiel jeden z vodičov o život. Informáciu potvrdila aj polícia. “Dnes dopoludnia, v okrese Trebišov, došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej 57-ročný vodič na motorovom vozidle zn. Audi plynule prešiel do protismernej časti vozovky, kde sa čelne zrazil s kamiónovou súpravou. Žiaľ, vodič osobného motorového vozidla zraneniam na mieste dopravnej nehody podľahol. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal v súvislosti s uvedenou dopravnou nehodou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,” poznamenala policajná hovorkyňa.

Galéria
Muž nemal šancu prežiť. ZDROJ: FB/Polícia SR – Košický kraj
Muž nemal šancu prežiť. ZDROJ: FB/Polícia SR – Košický kraj
Muž nemal šancu prežiť. ZDROJ: FB/Polícia SR – Košický kraj
navigate_before
navigate_next