DESIVÝ NÁLEZ v aute na košickom sídlisku: Za zatienenými oknami objavili telo mŕtveho muža

KOŠICE – Obyvateľov košického sídliska zaujalo podozrivé odstavené vozidlo. Malo zatienené okná. Rozhodli sa preto privolať políciu. Keď zamknuté auto otvorili naskytol sa im desivý pohľad. V jeho útrobách našli muži zákona mŕtvolu muža. Po tom bolo v minulosti vyhlásené pátranie. 

 

Na Sokolovskej ulici v Košiciach našli v nedeľu mŕtvolu muža. Informáciu priniesol portál sme.sk. Opel Astra s michalovským evidenčným číslom vzbudil u obyvateľov sídliska pochybnosti. Bolo to zrejme preto, že malo zatemnené okná. Rozhodli sa preto na miesto privolať políciu. Aj muži zákona mali podozrenie, že sa v odstavenom aute môže niekto nachádzať, na pomoc si zavolali hasičov so špeciálnou technikou. Tým sa po jeho otvorení sa im naskytol nepríjemný pohľad.

„Môžem potvrdiť, že v nedeľu bolo na parkovisku pred jedným z obytných domov na Sokolovskej ulici v Košiciach v zaparkovanom vozidle nájdené telo 37-ročnej osoby mužského pohlavia bez známok života. Auto bolo uzamknuté a otvorené príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru v Košiciach za súčinnosti policajtov,“ povedala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Ako portál zistil jednalo sa o muža, ktorý bol doteraz v pátraní. Pátranie bolo po ňom vyhlásené od štvrtka, 24. marca. Ako informovali v pondelok viaceré občianske združenia, ktoré sa venujú pátraniu po nezvestných ľuďoch, muž sa našiel, no bohužiaľ neskoro.

Policajná hovorkyňa Lenka Ivanová doplnila, že obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie a bolo nariadené vykonanie pitvy. „Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ doplnila.

 

 

Viac o téme: auto, hasiči, Košice, muž, nezvestný, pátranie, polícia, sídlisko

Súvisiace články