Regióny Košice Top

BRUTÁLNY prípad znásilnenia 14-ročného dievčaťa: SUSEDIA prehovorili! Nie sme prekvapení, pohybujú sa tu indivíduá

Ilustračné. Zdroj: pixabay.com

KOŠICE – Len 14-ročné dievča si prešlo peklom. Na prechádzke so psom ju schmatol muž a za bytovkou ju znásilnil. Zo slov susedov mrazí. Incident ich totiž neprekvapil. Na sídlisku sa pohybujú indivíduá.

 

Malo ísť o bežnú prechádzku so psom. To, čo však vyzeralo nevinne, sa pre 14-ročné dievča stalo hotovým peklom. Dievčina sa večer vybrala na prechádzku so svojim psíkom. No stalo sa to, čo nikto čo nikto nečakal.

Podľa informácií denníka Korzár ju z ničoho nič schmatol muž. Jednou rukou ju držal za bundu a druhou jej zakryl ústa, aby dievča nemohlo kričať o pomoc. Následne ju odvliekol do priestoru medzi bytovkou a výmenníkom, kde jej stiahol spodnú časť oblečenia a znásilnil ju.

Brutálny prípad potvrdila aj polícia.V uvedenom prípade polícia prijala oznámenie a v súčasnej dobe sa vykonávajú potrebné úkony. Následne bude vo veci rozhodnuté o ďalšom postupe. Bližšie ani podrobnejšie informácie, aj vzhľadom na citlivosť tohto prípadu, preto nie je možné poskytnúť,“ poznamenala košická hovorkyňa Lenka Ivanová. Policajti po mužovi stále pátrajú.

K brutálnemu znásilnenie došlo na košickom sídlisku Terasa na Ľudovej ulici. Susedov však tento prípad neprekvapil.