Regióny Košice Top

AUTENTICKÉ FOTO TRAGICKEJ NEHODY! Ján († 54) ZOMREL na mieste: Nemal ŠANCU prežiť, MRAZIVÉ slová brata

Pri tragickej nehode zahynul človek. ZDROJ: KR PZ KE

TREBIŠOV – Po zrážke s ďalším autom a následnom náraze do stĺpu prišiel v pondelok ráno v Trebišove o život 54-ročný vodič. Polícia v súvislosti s tým začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Informovala o tom košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

K tragickej dopravne nehode došlo krátko po 6.00 h. Vodič išiel autom zn. Škoda Octavia po dvojpruhovej ceste po Cukrovarskej ulici v smere od mestskej časti Milhostov do mesta. “Z doposiaľ nezistených príčin a nezisteným spôsobom prešiel pri odbočovaní vľavo do protismernej, dvojpruhovej časti cesty,” spresnila Ivanová.

Pri tragickej nehode zahynul človek. ZDROJ: KR PZ KE

V tom istom čase išlo v opačnom smere auto zn. Mitsubishi Outlander, ktoré viedol 30-ročný vodič. Po bočnej zrážke obe autá vymrštilo mimo cestu. Mitsubishi Outlander prešlo cez trávnatú plochu a cez chodník. Prednou časťou narazilo do oplotenia areálu firmy. Škoda Octavia narazila do betónového stĺpu elektrického vedenia, pričom vodič tohto vozidla zraneniam na mieste podľahol.

Pri tragickej nehode zahynul človek. ZDROJ: KR PZ KE

O tragickej smrti len 54-ročného Jána zo Sačuroviec napísal na sociálnej sieti aj jeho vlastný brat. “Dnes ráno po tragickej autonehode nás vo veku 54 rokov navždy opustil náš brat Ján zo Sačurova,” napísal zronený brat.

Mladší vodič utrpel ľahké zranenia. Prítomnosť alkoholu v jeho dychu nezistili. To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok nebohý vodič, budú zisťovať pri pitve.

Bližšie podrobnosti nehody vrátane miery zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.