Regióny Košice Top

AKTUÁLNE VAROVANIE zúfalej MATKY! Brutálne ZMLÁTILI a OKRADLI môjho syna: Hľadá SVEDKOV a vyzýva ostatných, TU si dávajte POZOR

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

KOŠICE – Slovenskom v poslednej dobe otriasajú incidenty, ktoré sa dejú deťom a tínedžerom. Zúfalá matka hľadá na sociálnych sieťach pomoc, pretože jej chlapca napadli traja neznámi páchatelia. Bili ho teleskopickými palicami.

Na sociálnych sieťach hľadá mamička svedkov incidentu, ktorý sa mal stať v utorok 28. novembra 2023 v čase medzi 16:00 – 17:00. Jej nič netušiaceho 17-ročného syna napadli a okradli hneď traja mladí chlapci.

Mladíci ho mlátili hlava-nehlava teleskopickými tyčami na červenom brehu na kopci pri kríži v Košiciach. Na hlavách mali čierne kukly, takže chlapec ich v tom šoku a zmätku nedokázal poriadne identifikovať. Matka prosí ľudí o pomoc. “Poprosím, ak by niekto niečo videl okolo svojich domov v blízkosti červeného brehu, aby ma kontaktoval. Všetko už má v rukách polícia. Je to v štádiu riešenia. Nech dávajú vaše deti pozor,” varuje ostatných rodičov.

Matke sa ozvala Anna, ktorá v tom čase prechádzala okolo. “V tom čase som tu jazdila autom, no iba dolná časť, asfaltka. Je mi ľúto, nič som nevidela. Možno má niekto na dome kamery, ak by išli smerom dole, ale to predpokladám rieši polícia,” napísala ľútostivo.

Ďalší komentujúci píšu, že hore pri kríži nie sú žiadne kamery. Páchatelia ale mohli prísť z blízkych záhradiek a tam sú už dve dostupné kamery.

Ohľadom incidentu sme už kontaktovali aj Krajské policajné riaditeľstvo v Košiciach. Na odpovede stále čakáme.