Regióny Košice

AKTUÁLNE Vodič mi zrazil DCÉRKU a bez hanby UŠIEL! Zúfalý OTEC prosí o POMOC: Dievča utrpelo ŤAŽKÉ ZRANENIA, pomôžte ho NÁJSŤ

Ilustračné foto. ZDROJ: archív zregionu.sk

KOŠICE – Niektorým vodičom morálka ani zákonná povinnosť podať prvú pomoc zjavne veľa nehovoria. Svedčí o tom aj dopravná nehoda zo štvrtkového (14.12) rána v Košiciach. Podľa slov Štefana vodič po tom, čo zrazil jeho neplnoletú dcéru na priechode, ušiel. Snaží sa využiť silu internetu a nájsť svedkov nehody.

K nehode došlo okolo ôsmej hodiny ráno v metropole východu. “Dnes ráno medzi 7:50 – 8:15 zrazilo auto v Košiciach, ulica Bernolákova smerom k Obchodnému centru Galéria, na priechode pre chodcov moju dcéru auto,” približuje Štefan.

Ako pokračuje, vodič zastavil a potom bez poskytnutia prvej pomoci odišiel z miesta nehody. “Touto cestou hľadám svedkov nehody, poprosím Vás, ak niekto niečo videl, nech sa mi ozve do správy. Moja dcéra má ťažké zranenie dolných končatín. Za vašu pomoc Vám vopred veľmi pekne ďakujem,” píše na sociálnej sieti.

Otec zverejnil výzvu v skupine košického dopravného servisu. Ak ste boli svedkom nehody, alebo prípadne disponujete kamerovými záznamami, ktoré by mohli pomôcť, kontaktuje otca dievčaťa priamo na Facebooku.