Regióny Košice Trebišov

ZÚFALÉ pátranie po KRÁSNEJ Anastázii pokračuje: Životná láska či únos? Rodina sa bojí najhoršieho

Pátranie po nezvestnej Anastázii Timkovej. ZDROJ: FB/Polícia SR

TREBIŠOV – Už je to takmer týždeň, čo sme vás informovali o nezvestnej mladej a krásnej Anastázii, po ktorej zúfalo pátrala jej rodina. Podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že zmiznutie dievčaťa nebola náhoda. Blízki si dokonca myslia, že ju uniesol jej partner. Fotografie však naznačujú, že mohla odísť aj sama.

 

Pred pár dňami sme vás informovali o zúfalom pátraní po 15-ročnej Anastázii Timkovej. Ide o mladé dievča z Trebišova, ktoré má hnedé oči a svetlohnedé dlhé vlasy. Naposledy mala oblečenú zimnú bundu, tmavomodré rifle a čierne polovysoké čižmy. Rodina mladého dievčaťa si nevie dať rady a zúfalo pátra po dcére.

Informácie, ktoré majú, totiž naznačujú, že by mohlo ísť o únos. “Podľa informácií ju do zahraničia uniesol tiež občan nášho mesta Patrik P. v sprievode aj iných osôb,” naznačila Katarína. Dokonca mali Anastázii vziať mobilný telefón, preto s rodinou viac nekomunikuje.

Pátranie po nezvestnej Anastázii Timkovej. ZDROJ: minv.sk

Obrovský strach o dievča má aj ďalšia rodinná známa. “Dlho to nepotrvá a ten tvoj frajer pôjde do basy za únos! Ty si maloletá, maj rozum dievča, to nielen rodina, ale aj my, známi, máme o teba strach. Len trošku porozmýšľaj, čo ste spravili,” poznamenala zúfalá žena.

Na sociálnej sieti Anastázie sa pritom len pred dvomi dňami objavila spoločná fotografia dievčaťa a jej pravdepodobného partnera s popisom. “Milujem ťa, láska moja krásna.” Tá naznačuje, že dievča mohlo s mužom odísť dobrovoľne. Kde presne je však nezvestná Anastázia a či sa nenachádza v nebezpečenstve, je nateraz neznáme. Po dievčati aktuálne pátra aj polícia.