Regióny Košice Top

TOTO je VRAH svojich detí a manželky! DESIVÉ SKUTOČNOSTI: Čo bolo MOTÍVOM hrozného činu?

V tomto dome sa včera stala hrozná tragédia. ZDROJ: TASR/Roman Hanc

MICHALOVCE – Včerajšia tragédia na Bieloruskej ulici na sídlisku Východ v Michalovciach otriasla celým Slovenskom. Otec mal do rúk vziať zbraň a chladnokrvne zavraždiť svoje deti a manželku. Následne zbraň otočil proti sebe a spáchal samovraždu. Toto by mal byť možný motív jeho hrozného činu.  

 

K desivému činu došlo včera v Michalovciach. Otec dvoch malých detí, chlapca a dievčaťa, sa rozhodol vziať do ruky zbraň a namieriť ju na dcéru, syna a manželku. Nikto netuší, v akej situácii musel byť muž, keď dokázal spáchať takýto chladnokrvný čin.

Podľa našich informácií malo ísť o miestneho podnikateľa, ktorý mal internetovú firmu, Stanislava T.. Kedysi patril k prosperujúcim podnikateľom a viedol úspešnú firmu, ktorú pred niekoľkými rokmi predal. Portál tvnoviny.sk poznamenal, že potom to s ním išlo dole kopcom.

Stanislav T. totiž nesprávne investoval financie, ktoré získal z predaja firmy a začal mať  finančné problémy. Manželka sa chcela s mužom dokonca rozviesť. Stanislav sa napokon rozhodol svoju situáciu riešiť hrôzostrašným spôsobom. Siahol po legálne držanej zbrani. V byte mal nechať aj list na rozlúčku.

To, že došlo k brutálnemu činu nasvedčovalo aj to, že deti chýbali v škole. Učiteľka sa snažila spojiť s rodičmi, no bez výsledku. Členovia rodiny boli zrejme nezvestní niekoľko dní. Včera sa otec rodiny údajne ozval svojmu bratovi a povedal mu, že urobil “niečo zlé”… Polícia v utorok večer potvrdila, že na mieste našla štyri telá bez známok života a vykonala prvotné úkony. „Nateraz môžeme potvrdiť, že v jednom z michalovských bytov boli nájdené štyri telá bez známok života. Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nemôžeme poskytnúť, urobíme tak hneď, ako to situácia dovolí,“ skonštatovali policajti.

Obhliadkou miesta činu začala polícia trestné stíhanie pre trestný čin obzvlášť závažného zločinu vraždy. V súvislosti so štyrmi osobami bez známok života, ktoré našli v utorok podvečer v jednom z bytov v Michalovciach, o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová.