ŠOKUJÚCE zistenia o rodinnej VRAŽDE v Michalovciach: Ako ZOMRELI deti a ich mama Erika?

MICHALOVCE – Rodinná tragédia v Michalovciach, pri ktorej našli v byte mŕtvu štvorčlennú rodinu, sa mohla stať inak, ako sa pôvodne predpokladalo. Otec rodiny totiž nemusel vraždiť len zbraňou, ktorú mal legálne. O pochybnostiach okolo spôsobu smrti informoval portál tvnoviny.sk.

 

Všetko sa to stalo za zvláštnych okolností. Komunikácia s priateľmi sa vraj prerušila už počas víkendu. V deň, keď sa o incidente dozvedela polícia, zahliadol ich otca na parkovisku sused. Všetko nasvedčuje tomu, že už cez víkend sa v byte muselo niečo stať. Aj susedia hovoria o tom, že z bytu nebolo počuť zvyčajné ruchy. S rodinou sa začiatkom týždňa snažili spojiť aj učitelia školy, ktorú navštevovali nebohí Martin a Zuzana, keďže dva dni neprišli na vyučovanie.

Otec rodiny mal legálnu zbraň. Polícia však nechce prezradiť detaily o príčine smrti ostatných členov rodiny. „Nakoľko v rámci vyšetrovania nebolo doposiaľ preukázané, akým spôsobom bol predmetný obzvlášť závažný zločin spáchaný, sú tieto otázky predčasné,“ povedala hovorkyňa KR PZ v Košiciach Lenka Ivanová.

Podľa informácií topky.sk mal otec rodiny pred tým, než spáchal samovraždu zavolať svojmu bratovi. Mal mu povedať, že spravil niečo veľmi zlé a pri dverách necháva list pre políciu. Čo bolo v liste, zatiaľ polícia tají.

Rodinu nezastrelil

Podľa informácií TV Joj Stanislav T. nemal svoju rodinu zastreliť. Dôkazy údajne nasvedčujú tomu, že deti ako aj manželka zomreli buď otrávením alebo zadusením ešte počas víkendu. „V pondelok a utorok žiaci neprišli do školy. Naši učitelia sa snažili kontaktovať ich priamo a kontaktovať aj ich rodičov,“ informoval riaditeľ základnej školy Martin Nebesník. Presné príčiny úmrtia vyšetruje polícia.

Vrah po vražde svojej rodiny ostal s ich mŕtvymi telami v byte dlhé dva dni. Až neskôr sa otec rodiny rozhodol skoncovať aj so svojim životom. Vzal preto do ruky zbraň a zastrelil sa.

Viac o téme: aktualizované, masaker, Michalovce, nejasnosti, tragédia, vražda, záhada

Súvisiace články