Regióny Košice Michalovce

Rodinná DRÁMA na Zemplíne: Muž zaútočil nožom na svojho syna a exmanželku!

Ilustračné. Zdroj: KR PZ KE

MICHALOVCE – Tragický koniec mohla mať rodinná dráma, ktorá sa odohrala v jednej z obcí v Michalovskom okrese. Včera podvečer prijala polícia oznámenie o násilnom čine. 

Príslušník policajného zboru vo svojom osobnom voľne, ktorý začul krik ženy o pomoc, ani na sekundu neváhal a útočníka na mieste spacifikoval. Potom ihneď privolal na miesto záchranné zložky. Operačné stredisko po prijatí oznámenia okamžite vyslalo na miesto policajné hliadky a následne vyšetrovací tím, ktorý miesto udalosti dôkladne zadokumentoval a zisťoval bližšie okolnosti

Nožom bodol syna, exmanželku aj seba

Po príchode na miesto zadržali 54-ročného Michalovčana, ktorý neoprávnene vnikol do rodinného domu svojej exmanželky. Počas silnej hádky zaútočil na syna nožom a spôsobil mu bodno-rezné  poranenia. Bývalej manželke, ktorá chcela brániť svojho syna, taktiež nožom spôsobil bodno-reznú ranu.  Podozrivý muž si potom sám spôsobil viaceré zranenia.

Za asistencie polície boli zranené osoby prevezené do nemocnice. Podľa predbežných lekárskych správ žena utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 21 dní, chlapec utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia viac ako 42 dní. Podozrivý sa aktuálne nachádza v nemocnici.

“Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva policajného zboru v Košiciach v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy v štádiu pokusu a prečin porušovania domovej slobody,” informujú policajti.

Vo veci sú vykonávané potrebné procesné úkony. Bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.