Regióny Košice

Pri Čečejovciach došlo k tragickej dopravnej nehode

Zdroj: FB Prezídium Hasičského a záchranného zboru

KOŠICE – Pri piatkovej tragickej dopravnej nehode v katastri obce Čečejovce v okrese Košice-okolie na mieste podľahla zraneniam jedna osoba. TASR o tom informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

 

Podľa jej slov osobné auto zatiaľ z nezistených príčin skončilo mimo cesty, pričom narazilo do stromu. „V tom čase sa vo vozidle nachádzali dvaja účastníci. Jedna osoba svojim zraneniam na mieste podľahla, druhá je prevážaná posádkou Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby do nemocnice,“ uviedla.

Hasiči vyslobodili osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru. Na mieste udalosti zasahujú hasiči z Moldavy nad Bodvou.

Ako na sociálnej sieti spresnila košická krajská polícia, k nehode došlo v piatok okolo 11.30 h medzi obcami Mokrance a Buzica a na mieste sú všetky záchranné zložky. Dopravní policajti dokumentujú miesto udalosti. „Príslušníci Policajného zboru usmerňujú cestnú premávku a odkláňajú dopravu od obce Buzica smerom na Čečejovce,“ informuje.