Regióny Košice Michalovce Top

BRUTÁLNA VRAŽDA sestričky Eriky: Beštiálnym VRAHOM má byť 18-ročný mladík z osady! Poznáme ďalšie detaily útoku

Ilustračné foto. ZDROJ: Polícia SR / Trnavský kraj

MICHALOVCE – Brutálna vražda 46-ročnej Eriky otriasla celým Slovenskom. Muž úbohú ženu na Nový rok chladnokrvne dobodal na ulici a z miesta činu ušiel. Internetom začali ihneď kolovať zábery, ktoré zachytávajú zúfalý krik Eriky, ktorá sa snažila zachrániť si holý život. Páchateľovi však neutiekla. Podľa najnovších informácií mal vraždiť len 18-ročný chlapec z miestnej osady. Policajný prezident Štefan Hamran prezradil aj ďalšie desivé detaily. 

 

Len 46-ročná Erika, ktorá kedysi pracovala ako zdravotná sestra, si nad ránom na Nový rok vyberala peniaze z bankomatu. To ešte netušila, že o chvíľu bude musieť unikať pred brutálnym vrahom a bojovať o svoj holý život. Vyhliadol si ju len 18-ročný mladík, ktorý mal jasný cieľ. Obohatiť sa aj za cenu vraždy.

Podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana sa 18-ročný chlapec, ktorý mal byť z miestnej osady, priblížil k Erike a chladnokrvne ju bodol. Erike sa chvíľu darilo s krikom a volaním o pomoc unikať. Neskôr, ako vidieť na videu, sa zastavila. Hneď na to ju muž schmatol a začal bodať. Telo úbohej ženy bezvádne kleslo na zem a páchateľ utiekol.


Vražda ERIKY otriasla celým Slovenskom: Prehovoril jej OTEC, aj známi! Z ich slov behá mráz po chrbte


Vrahom mal byť len 18-ročný mladík z osady.