Regióny Košice Spišská Nová Ves Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Zomrela mladá nádejná herečka (†23): Zronený odkaz sestry do neba

Pri tagickej nehode zomrela mladá herečka.
Pri tagickej nehode zomrela mladá herečka. ZDROJ: Facebook/Polícia SR - Košický kraj, K.O.

SPIŠSKÁ NOVÁ VES – Skutočne hrôzostrašná tragédia otriasla východom Slovenska. Vodič auta totiž z dosiaľ nezistených príčin narazil len do 23-ročnej ženy, ktorá prechádzala po priechode pre chodcov. To však ešte nik netušil, že v tom momente vyhasol život mladej nádejnej a podľa slov jej profesorov, aj talentovanej herečky. Zo slov jej sestry mrazí.

 

Slovenskom v nedeľu 18. septembra 2022 otriasla hrôzostrašná správa o tragickej dopravnej nehode v Spišskej Novej Vsi. “Podľa doterajších zistení 50-ročný vodič z okresu Spišská Nová Ves viedol osobné motorové vozidlo zn. Volvo po kruhovom objazde, z ktorého odbočil na Mlynskú ulicu a po približne 70 metroch narazil do 23-ročnej chodkyne, ktorá prechádzala po priechode pre chodcov. Chodkyňa pri zrážke utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,” poznamenali policajti na sociálnej sieti.

Pri tagickej nehode zomrela mladá herečka.
Pri tragickej nehode zomrela mladá herečka. ZDROJ: Facebook/Polícia SR – Košický kraj
Vodič sa podrobil dychovej skúške avšak s negatívnym výsledkom. Mužovi bol zadržaný vodičský preukaz a taktiež mu bola zakázaná ďalšia jazda v motorovom vozidle. “Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Spišskej Novej Vsi začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,” dodali muži zákona.
Pri tagickej nehode zomrela mladá herečka.
Pri tagickej nehode zomrela mladá herečka. ZDROJ: Facebook/Polícia SR – Košický kraj

Išlo o talentovanú nádejnú herečku

To však ešte nikto netušil, že pod kolesami auta zomrela mladá len 23-ročná nádejná herečka, ktorá študovala na Fakulte dramatických umení na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Správu o jej úmrtí potvrdila aj samotná fakulta. “Život Zuzky O., našej šikovnej a talentovanej študentky, tragicky vyhasol. Zuzka Fakultu dramatických umení často reprezentovala na národnej i medzinárodnej úrovni a získala mnohé ocenenia. Už na začiatku nového akademického roka sme rátali s jej prítomnosťou, ľudskosťou, srdečnosťou, profesionalitou a umeleckou prezentáciou. Zuzi, stále nemôžeme uveriť tomu, že už sa neuvidíme, že už medzi nás neprídeš… Budeš nám veľmi, veľmi chýbať… Ty ako človek a tiež Tvoj nesmierny talent.”