Regióny Košice

Mladý vodič po vplyvom alkoholu bral všetko, čo mu stálo v ceste!

GELNICA – Ďalšia dopravná nehoda, ktorú zapríčinil alkohol. Našťastie sa obišla bez vážnych zranení. Mladík sa včera v Gelnici rozhodol sadnúť za volant značne podgurážený. Pri svojej zbesilej, nekontrolovateľnej jazde narážal s autom do všetkého, čo mu stálo v ceste.
Včera v skorých ranných hodinách šoféroval iba 19-ročný mladík z okresu Gelnica motorové vozidlo Škoda po miestnej ceste. Autom sa chcel dostať zo sídliska SNP smerom na ulicu Nemocničnú. “Hneď za križovatkou, pravdepodobne v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky, narazil do drevenej skrinky, ktorej vlastníkom je telekomunikačná spoločnosť. Následne narazil do železného oplotenia rodinného domu, potom do betónového stĺpa a zastal až po náraze do stromu” opísali podrobnosti mužovej jazdy policajti Košického kraja.
Zbesilú jazdu ukončil až konečný náraz do stromu.
Zdroj: FB Polícia Košický kraj
Na vine bol opäť alkohol! Vodič nafúkal 1,04 ‰ promile v krvi. V súvislosti s uvedenou dopravnou nehodou začal poverený príslušník trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Muž nabúral aj do telekomunikačnej skrinky.
Zdroj: FB Polícia Košický kraj
Autom zvalcoval aj železný plot.
Zdroj: FB Polícia Košický kraj