MIMORIADNE Janka nastúpila do taxíka s neznámou ženou a ZMIZLA! Má downov syndróm, zúfalý BRAT prosí o pomoc: Nevideli ste ju?

KOŠICE – Zúfalý brat prosí o pomoc pri hľadaní jeho zdravotne postihnutej sestry Janky (42) z Košíc. Tá mala nastúpiť s cudzou ženou do auta a následne zmiznúť. Peter má o svoju sestru, ktorá trpí Downovým syndrómom, obrovský strach. Nevideli ste ju?

Aktualizované: Janka sa po niekoľkých hodinách našla zdravá a živá, informoval jej brat Peter. „Janka sa chvalabohu našla, prečo ju suseda zobrala do auta, nedala nám vedieť a vyložila ju v Auparku na káve, nechápem, ale je to jedno. Janka sa našla, je celá, nič jej nechýba a ja z celého srdca ďakujem všetkým, ktorí hľadali, pátrali, zdieľali, ste úžasní ľudia,“ uviedol na sociálnej sieti.

 

Janka, ktorá trpí Downovým syndrómom, nastúpila s neznámou ženou do taxíka Bolt v Košiciach a odvtedy akoby sa po nej zľahla zem. Nezvestná je od dnešného rána 14. júna.

„Dnes ráno o 8:55 hodine nastúpila na Kuzmányho 23 moja sestra Janka, 42-ročná s Downovým syndrómom, do čierneho auta Bolt. Janka nemá telefón a nikdy to ešte nespravila. Nastúpila aj s nejakou pani. Nevideli ste to niekto? Neviezol niekto niekam dve ženy?,“ prosí na sociálnej sieti o pomoc brat Peter.

Menovaná je vysoká 160 cm, má 65 kg, čierne vlasy a hnedé prižmúrené oči. Oblečené na sebe mala sivé nohavice – legíny, zelené tričko bez nápisu a sivú mikinu so zelenými pruhmi.

Peter so svojou rodinou už kontaktoval aj políciu. Ak uvidíte hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície 158.

Viac o téme: aktualizované, downov syndrom, Košice, nezvestná osoba, pátranie

Súvisiace články