HRÔZOSTRAŠNÉ podrobnosti o brutálnej VRAŽDE 2-ročného chlapca! TOTO mu urobil nevlastný otec

KOŠICE – Hrôzostrašný prípad sa odohral len pred niekoľkými dňami na východe Slovenska. V jednej z nelegálnych osád v Košiciach nevlastný otec na smrť utýral len 2-ročného chlapčeka. Podľa výpovede svedkov ho mal dokonca z výšky hodiť na zem a stúpať mu po hlave.

 

Neľudský čin spáchal podľa všetkého jeden z obyvateľov nelegálnej rómskej osady v Košiciach. Svojho nevlastného len dvojročného syna utýral a dobil na smrť. Podľa tvnoviny.sk mal úbohé dieťa trýzniť už dlhší čas. Miestom hrôzy sa stala nelegálna osada pri malej železničnej stanici, kde žije asi 200 ľudí. Bez vody a v neľudských podmienkach.

Chlapcovi po prevoze do košickej nemocnice už nedokázali pomôcť. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre zločin zabitia.

„V súvislosti s úmrtím maloletej osoby, ktorá na následky spôsobených zranení v jednej z košických nemocníc počas hospitalizácie zomrela 5. marca, polícia koná,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Vyšetrovateľ už tiež aj vzniesol obvinenie voči konkrétnej osobe. Umiestnili ju do cely policajného zaistenia s podnetom na väzobné stíhanie. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, ako aj citlivosť tohto prípadu bližšie a podrobnejšie informácie poskytovať nebudeme,“ dodala.

Viac o téme: biť, chlapec, dobiť, osada, otec, polícia, smrť, týrať, vražda

Súvisiace články