Regióny Košice PR článok

Hľadáte si prácu v Košickom kraji? Vyberte si z týchto voľných pracovných ponúk

Ilustračná foto. Zdroj: pixabay.com

Nové pracovné príležitosti, šance a výzvy sú pred vami. Zistite, či je medzi mnohými pracovnými ponukami na pracovnom portáli Kariéra.sk taká, ktorá je ako stvorená práve pre vás. Dnes vám prinášame prehľad voľných pracovných miest z Košického kraja. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľne. 

Miesto výkonu práce: Košice

Plat: 1000 EUR

Vašou hlavnou úlohou bude práca s pokladňou, aktívna komunikácia so zákazníkmi, dokladanie tovaru, inventúry, kontrola záručných dôb a plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného. Zvládnete to ľavou zadnou? Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Košice

Plat: 800 – 930 EUR

McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. Príležitosť má každý. Všetky benefity a ďalšie podrobnosti nájdete na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Košice

Plat: 990 EUR  

Čo vás bude čakať? Vykonávanie odborných prác a samostatné zabezpečovanie ucelených odborných agend v oblasti starostlivosti o hmotný majetok – vrátane rozborovej a analytickej činnosti podľa metodických usmernení s rámcovo stanovenými výstupmi a pod. Prezrite si celý pracovný inzerát na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Košice 

Plat: 595 EUR 

Úspešná spoločnosť hľadá do tímu šikovných speakerov so základmi technických znalostí ohľadom internetu či TV. Tvojou úlohou bude riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, VÝHRADNE prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb) A komunikovať LEN v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť. Všetky benefity a príplatky sú zhrnuté na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Košice

Plat: 1200 – 1500 EUR 

Vašou úlohou bude konzultovať so zákazníkmi ich predstavu a požiadavky, diagnostika vlasov a poradenstvo, kadernícke úkony a zarábať viac, ako kdekoľvek inde. Chcete sa o tejto ponuke dočítať viac? Všetky podrobnosti nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Košický kraj 

Plat: 1000 EUR 

Táto pozícia zahŕňa vykonávanie servisu poľnohospodárskych, lesných a stavebných strojov – výjazdy k zákazníkom a vykonávanie servisu na mieste, prípadne v priestoroch spoločnosti. Výhodou je široký systém zamestnaneckej podpory. Celý pracovný inzerát nájdete na Kariéra.sk.

Nevybrali ste si? Stovky ďalších voľných pracovných miest podľa vašich požiadaviek nájdete na Kariéra.sk. A aby vám už žiadne zaujímavé pracovné ponuky neušli, nastavte si bezplatnú službu Agent, ktorá vás na ne upozorní hneď, ako budú zverejnené na portáli Kariéra.sk.