Regióny Košice Rožňava Top

FOTO BRUTÁLNA tragédia chodkyne ODHALILA desivú pravdu! Čo sa v skutočnosti deje na ceste?

Zrážku s autom chodkyňa neprežila. ZDROJ: FB/Polícia Košický kraj

ROŽŇAVA – Pred pár dňami došlo k obrovskej tragédii, pri ktorej vyhasol život 70-ročnej ženy. V osudný deň prechádzala cez priechod pre chodcov, kde si ju nevšimol 56-ročný vodič, ktorý ju zrazil. Ľudia ostali z tohto nešťastia zdrvení. Odhalili však desivé tajomstvo. Môže sa brutálna nehoda zopakovať?

 

Život 70-ročnej ženy vyhasol pod kolesami auta 26.2. 2023 na ceste v smere od mesta Rožňava na obec Drienovec. Staršia pani v osudnú noc prechádzala cez priechod pre chodcov, kde si ju nevšimol 56-ročný vodič.

O desivej tragédii informovala aj polícia. “Po riadne označenom priechode pre chodcov pri obci Turňa nad Bodvou, v smere od autobusovej zastávky, na ktorej v tom čase stál autobus, na náprotivnú stranu cesty, prechádzala 70-ročná chodkyňa. Z doposiaľ nezistených príčin však vodič s autom chodkyňu, ktorá na sebe nemala žiadny reflexný prvok, na priechode pre chodcov zachytil. Tá po náraze dopadla na vozovku, žiaľ, pri strete s vozidlom utrpela zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste dopravnej nehody im podľahla,” poznamenali.

Zrážku s autom chodkyňa neprežila. ZDROJ: FB/Polícia Košický kraj

Zároveň dodali, že “vec prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach okolie, ktorý začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.” Čo presne sa v osudný večer stalo a prečo si vodič úbohú ženu nevšimol, nie je jasné. Ľudia však odhalili desivé tajomstvo, ako mohlo k nehode dôjsť.