Regióny Košice Top

Desivá spoveď MONIKY: Autom ma PRENASLEDOVALI až pred môj dom! Hrôzostrašné minúty strachu

Ilustračné. ZDROJ: pixabay.com

KOŠICE –  Bála sa o holý život. To, čo sa stalo Košičanke Monike, sa väčšinou deje len v kriminálnych seriáloch či dokonca hororoch. Teraz však išlo o realitu. Moniku prenasledovalo neznáme auto, keď čakala na autobus do práce. Vystrašená žena pred ním musela utekať až do vlastného domu.

 

Bolo pol šiestej ráno, a tak ako skoro každé ráno, Monika čakala na jednej z košických zastávok na autobus do práce. Netušila však, že bude musieť bojovať o holý život. Počas toho ako stála na autobusovej zastávke si všimla, že jej smerom sa k nej veľmi pomaly blíži auto.

„Bolo presne 5:35 ráno, keď som stála na ulici Sečovská v Košiciach. Z nej totiž pravidelne chodím do práce. Zrazu sa ku mne, z opačnej strany ako som stála, začalo blížiť jedno auto. Bola to sedem miesta strieborná metalíza. Už vtedy som mala veľmi zlú predtuchu, že sa niečo stane,“ opisuje desivý zážitok Monika.

Pozerali sa na ňu z auta

Ako ďalej hovorí, keď si ju jeden člen posádky v aute všimol, vozidlo začalo spomaľovať. „Najprv mi aj napadlo, či niekoho nehľadajú. Jeden pán vykukol z okna a pozeral sa všade navôkol. Vtedy som na zastávke stála len ja. Nikde nebolo ani nohy. Autá akoby naschvál nechodili.“ 

Ilustračné. ZDROJ: pixabay.com

Vodič striebornej metalízy však začal spomaľovať. „Dostala som strach, pretože na tejto ceste autá takto pomaly nechodia. Bývam tu, takže viem o čom hovorím,“ povedala. Monika ďalej vysvetľuje, že ak sa šofér auta chce dostať na druhú stranu premávky, musí prejsť popod most. „Pekne pomaly odbočili popod most, aby sa dostali na druhú stranu, na ktorej som stála ja na zastávke. Keď sa tam dostali, tak z hlavného jazdného pruhu, v ktorom mali byť, prešli do toho blízko zvodidiel! To už som sa reálne začala báť,“ opisuje Monika momenty hrôzy.

Z miesta rýchlo odišli

“Našťastie, bývam blízko zastávky, trvalo mi len pár minút, kým som odomkla bránu. Obrátila som sa, aby som videla, či tam ešte sú. Keď videli, že odomykám, tak sa automaticky zaradili do hlavného pruhu a rýchlo odišli preč,“ dodala vystrašená žena.

Polícia však tento prípad neeviduje. Ani nikto iný im nič podobné nenahlásil. “Útvary v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ Košice neevidujú Vami uvedený prípad. Samozrejme, na akékoľvek podozrivé udalosti je Policajný zbor pripravený okamžite reagovať a ihneď preveriť každé prijaté oznámenie, preto je potrebné bezodkladne kontaktovať políciu na známom bezplatnom čísle 158 a poskytnúť relevantné informácie,” uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová.