Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

Ďalšia TRAGÉDIA na železnici: Vlak ZRAZIL človeka! Doprava MEŠKÁ takmer dve hodiny

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
ZDROJ: archív zoznam.sk

MARGECANY – Na koľajniciach vyhasol ďalší život. Ako informuje Železničná spoločnosť Slovensko, rýchliky z Prahy smerom na Slovensko meškajú zo železničnej stanice Margecany zhruba 100 minút. Dôvodom je, že vlak  zrazil človeka.  

 

Aktualizované o 11:00 h.

Ako zregionu.sk informovali Železnice Slovenskej republiky, dnes o 7.50 h medzištátny vlak EN 443 (Praha hl. N. 22:13 – Humenné 10:32) v úseku Spišské Vlachy – Krompachy zrazil a usmrtil osobu neoprávnene sa pohybujúcu sa v koľajisku.

„Aj keď rušňovodič okamžite použil rýchločinné brzdenie, vzhľadom na krátku vzdialenosť nedokázal zrážke zabrániť. Zrazená osoba na mieste nejavila známky života, pričom jej poranenia boli nezlučiteľné so životom,“ spresnil hovorca ZSSK Tomáš Kováč.

Predpoklad meškania nehodového vlaku EN 443 je cca 120 minút. Cestujúci aktuálne čakajú vo vlaku na vyšetrenie udalosti PZ SR.

Následkom tejto udalosti zatiaľ mešká jeden vlak Ex 602 (Košice 7:07 – Bratislava hl. st. 12:33) zo stanice Krompachy, a to cca 30 minút.

„Všetkým cestujúcim sa za komplikácie spojené s cestovaním ospravedlňujeme,“ dodal hovorca.

Len nedávno zregiony.sk informovali o tom, ako naraz pod vlak skočili dvaja muži. Jednému z nich sa snažil pomôcť mladý muž, ktorý sa sám zranil. V tomto prípade sa podarilo životy oboch mužov zachrániť.


FOTO EXTRÉM Dvaja muži skočili pod vlak! NARAZ: Očité SVEDKYNE o šokujúcich sekundách: Mladík ratoval ŽIVOT jedného z nich


Správu budeme aktualizovať.