Regióny Košice Michalovce Top

BRUTÁLNY údajný vrah Valentín je v rukách polície! Detaily zásahu: Prehovorila očitá svedkyňa

Brutálna vražda Eriky. ZDROJ: FB, TASR/Roman Hanc

MICHALOVCE – Celé Slovensko zasiahla brutálna a chladnokrvná vražda 46-ročnej Eriky, ktorá kedysi pracovala ako zdravotná sestra. O život ju mal pripraviť len 18-ročný Valentín H. s jasným cieľom, finančne sa obohatiť, a to aj za cenu chladnokrvnej vraždy. Muža, ktorý je za tento ohavný skutok údajne zodpovedný, sa podľa polície podarilo zadržať vo vlaku, ktorý smeroval do Českej republiky. Prehovorila svedkyňa zásahu.

 

Malo ísť o pokojné novoročné ráno. Nikomu ani len nenapadlo, že Slovenskom otrasie brutálna vražda len 46-ročnej Eriky O. Tá si v osudné ráno vybrala peniaze z bankomatu. To ešte netušila, že situáciu zneužije len 18-ročný Valentín H., ktorý si úbohú ženu všimol a rozhodol sa, že ju okradne.


BRUTÁLNA VRAŽDA sestričky Eriky: Beštiálnym VRAHOM má byť 18-ročný mladík z osady! Poznáme ďalšie detaily útoku


Pristúpil k Erike a chladnokrvne ju bodol. Vystrašená žena sa okamžite dala na útek. Pred beštiálnym vrahom sa jej darilo so zúfalým krikom unikať až dve ulice, avšak z dosiaľ nezistených príčin po chvíli pribrzdila. Ako je vidieť na videu, vrah to okamžite využil, schmatol ju a chladnokrvne ju dobodal.

Páchateľa sa podarilo zadržať do 48 hodín. Podrobnosti zásahu polície.