Krimi Regióny Košice Top

AKTUÁLNE FOTO VÁŽNA NEHODA Motorkár sa zrazil s autom! Na mieste pristal VRTUĽNÍK! Cesta je uzatvorená

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

KOŠICKÁ BELÁ – V Košickej Belej pri starom kúpalisku sa v nedeľu popoludní stala vážna dopravná nehoda. Na mieste zasahujú záchranné zložky, pristali tu aj leteckí záchranári.

Aktualizované o 20:50 h “K dopravnej nehode bol na pomoc privolaný aj záchranársky vrtuľník z Košíc,” informuje na sociálnej sieti Air – Transport Europe.

Pri zrážke motocykla s osobným motorovým vozidlom ostal motocyklista ležať na zemi s poruchou vedomia. Záchranársky vrtuľník pristál priamo na ceste, lekár si okamžite prevzal pacienta do svojej starostlivosti.

“61-ročný muž bol po páde krátkodobo v bezvedomí, nachádzal sa v starostlivosti svedkov, postupne sa začal preberať k vedomiu. Pri príchode záchranárov už začal komunikovať,” spresňujú leteckí záchranári.

Na okolnosti nehody si nepamätal, sťažoval sa na bolesť chrbtice. Po poskytnutí neodkladného zdravotného ošetrenia bol pacient preložený na palubu a v stabilizovanom stave s podozrením na úraz hlavy a chrbtice letecky transportovaný na Kliniku úrazovej chirurgie UN L. Pasteura v Košiciach.

“Zrazilo sa tu osobné auto s motocyklom, polícia momentálne vykonáva prvotné úkony,” spresnila pre Regióny.sk košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

V Košickej Belej sa zrazilo auto s motocyklom. Pri nehode zasahuje aj vrtuľník. ZDROJ: FB/Dopravný servis
V Košickej Belej sa zrazilo auto s motocyklom. Pri nehode zasahuje aj vrtuľník. ZDROJ: FB/Dopravný servis